Styrelse, m.m.

 
 
Här nedan kan du hitta namn och telefonnummer och e-postadresser till ledamöter och valberedning. Dessutom finns revisorer och övrigt med i förteckningen nedan.
 
ordförande
Tommie Fagerberg
035-395 71
0706-44 24 24
tommie.fagerberg@snf.se
 
vice ordförande
Anders Tullander
0371-400 10
anders.tullander@brevet.nu
 
Sekreterare
Anders Kinch
035-516 82
0706-00 47 62
kinch@sverige.net
 
 Skattmästare
Kristofer Stenström
0730-83 40 13
kristofer.stenstrom@gmail.com
 
Övriga styrelseledamöter
 Stefan Andersson
035-22 13 39
035-13 68 40
stefan.andersson@skogsstyrelsen.se
 
Kerstin Seger
0430-174 32
0705-61 74 32
kerstin.seger@edu.laholm.se
 
Björn Lood
0345-713 56
bjorn.lood@telia.com
 
Eva Anani
0340-65 51 63
eva@anani.nu
 
Lars Hellsborn
0340-873 48
0760-43 87 04
lars.hellsborn@hotmail.com
 
 ——————-
 
Valberedning
Anders Olovsson, Sammankallande
tel. 0730-63 42 60
andeolov@gmail.co
 
Harri Lötjönen
0707-62 66 17
harri.lotjonen@telia.com
 
Inger Wennerlund
0340-377 78
inger.wennerlund@telia.com
 
 
 Lilly Holmén,
0345-130 12
 
Per Sjövall
 0346-508 14
 070-350 81 46
per.sjovall46@gmail.com
———————-
 
 Revisorer
Peter Zell
Eva Erlingsson
 
Ersättare
Sören Kabell
Birgitta Lundin
———————–
 
Övrigt
Bokföring
Hans Svensson
0346-360 81
 
Webbmaster
Andes Kinch
035-516 82
 
 Denna sida uppdaterades senast 2017-04-20